Bal Charytatywny Otwartych Serc z pomocą dla Tomka Brzeskiego

Utworzono 13.01.2018 r.

Zapraszamy na VII BAL CHARYTATYWNY OTWARTYCH SERC, który odbędzie się 20 stycznia br. Podczas balu zostanie przeprowadzona aukcja dzieł sztuki oraz eksponatów zgromadzonych przez Fundację. Zebrane podczas aukcji pieniądze przekazane zostaną dla osób chorych szczególnie potrzebujących wsparcia finansowego.

Dotychczas głównie wspieraliśmy dzieci dotknięte ciężkimi chorobami. W tym roku chcemy wspomóc sportowca Tomka Brzeskiego, który uległ ciężkiemu wypadkowi podczas zawodów narciarskich w ramach Pucharu Polski w Ski-alpinizmie w 2017 r. Chcemy przekazać połowę zebranej kwoty podczas aukcji na jego rehabilitacje oraz dalsze leczenie wierząc, że ta mała nasza cegiełka przyczyni się do jego pełnego powrotu do zdrowia.